یادگیری با بهترین گروه آموزشی

آموزش به صورت 

 

آموزش تخصصی و پیشرفته پروسیجر های زیبایی

از صفر تا صد به صورت حضوری یا آنلاین خصوصی و پشتیبانی عملی بعد از آموزش

  • اصول اولیه پروسیجر های زیبایی
  • تزریق بوتاکس
  • تزریق ژل(لب،خط خنده،خط اخم،خطوط لب،زیر چشم،چانه،گونه،شقیقه،زاویه فک،بینی،ماریونت لاین)
  • جراحی های پوست
  • پی آر پی
  • نخ گزاری فوق پیشرفته
  • بررسی علل ریزش مو و کاشت موی طبیعی سر و ابرو

پیشنهاد طلایی 

آموزش بررسی علل ریزش مو و پیوند موی طبیعی بصورت حضوری و آنلاین

 
مدرس و مولف کتاب اصول اولیه و تکنیک های کاربردی در پروسیجر های زیبایی و کتاب بررسی علل ریزش مو و پیوند موی طبیعی با 25 سال تجربه ی کاری
 
شهریه دوره 8 میلیون و 600 هزار تومان
اگر همکاری بتواند کسی را برای هم گروهی خود پیدا کند به ازای هر نفر 15 درصد از شهریه به ایشان تخفیف داده خواهد شد!
آموزشی متفاوت و ویژه

نیاز به نوشتن جزوه و فیلم برداری نیست

ما تمام مطالب و فیلم تمامی تکنیک ها را برای شمااز قبل آماده کرده ایم

مطالب ما از بروزترین و بهترین منابع علمی تهیه شده

جدیدترین تکنیک ها آموزش داده می شود

برای هر پروسیجری از بیماران خود ۲ تا ۳ تا فیلم تهیه کردیم که تمام نکات عملی و جزئیات آن نمایش و توضیح داده می شود بعد از هر پروسیجری اگر case تهیه کنید باهمکاری و راهنمایی بنده به صورت حضوری یا آنلاین شما تزریق انجام می دهید ه اتمام کلاس ها تازه شروع همکاریمون خواهد بود شما از طریق واتساپ عضو گروه همکاران ما می شوید و بعد از استارت کار سوالات خودتان را می توانید از ما بپرسید و در مورد بیمارانتون با ما مشورت کنید.

در کل از همه جهات تدابیری اندیشیده شده تا شما هرچه سریعتر راه بیفتید و کارها را با تکنیک و اعتماد بنفس بالا و علمی انجام دهید. برای همکارانی که دوست دارند مطب ما تشریف بیاورند و کارها را از نزدیک ببینند و یا Case نمونه بیاورند و خودشان کار کنند این امکان فراهم است.

کیمیا گستر آرین؛فراتر از یک تدریس ساده!
1
از صفر تا صد کنار شما هستیم!

تزریق ژل برای از بین بردن خط اخم، صاف کردن چین های عمیق دو طرف دهان، برجسته کردن گونه و حجم دادن به لب است . ماندگاری این ژل‌ها معمـولاً ۶ تا ٩ ماه بوده و سپس جذب می‌شوند. مختصری قرمزی و تورم در محل تزریق تا چند روز باقی خواهد ماند. این ژل‌ها نیازی به تست حساسیت ندارند و آلرژی ایجاد نمی‌کنند و در زیر پوست نیز حرکت و ریزش ندارند.
تزریق بوتاکس
تزریق بوتاکس در صورت به خصوص خط اخم، خطوط پیشانی و دور چشم موجب بلوک شدن انتقال سیگنال‌های شیمیایی از پایانه‌های عصبی به عضلات صورت گردیده و در نتیجه عضلات صـورت از حالت انقباض بیرون آمده و ریلکس می‎شود. در نتیجه تزریق بوتاکس، چروک‌ها باز شده و پوست ظاهر جوان‌تری پیدا خواهد کرد.
آثار بوتاکس ۴ تا ۶ ماه بیشتر باقی نمی‌ماند و نیاز به تزریق مجدد خواهد داشت. پس از چند نوبت تزریق، طول مدت اثر آن بیشتر می‌شود و عادت اخم کـردن و حرکت دادن عضلات صورت در فرد کمتر دیده می‌شود.

فهرست